€ 1880/mc brutto

Dla par praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie ciastek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 lipca 2019 03:32

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Düsseldorf dla par bez znajomości języka. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech 2019 dla pakowaczy przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej.

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 1880 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Obowiązki:

  • prosta i powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się manualnym pakowaniem ciastek, wizualną kontrolą jakości i obsługiwaniem maszyn
  • inne zadania zlecane przez przełożonego – np. foliowanie, obsługa taśmy, zdobienie

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • chęć do wyjazdu od zaraz i podjęcia pracy w Niemczech na dłużej
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie, zręczność, dobra sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres próbny a dla najlepszych możliwość przedłużenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • płatne zakwaterowanie w cenie 400 euro od pary + media
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • rozwój i ciekawe doświadczenie
  • pełne wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pakow/a5/08/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 5115d3d7efe58f85

3 komentarze na “Dla par praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie ciastek od zaraz Düsseldorf”

  1. jestem zainteresowana Oferta Pracy

  2. Witamy, jesteśmy zainteresowani Waszą ofertą pracy kontakt e-mail: tutus1975@wp.pl Jesteśmy parą. Pozdrawiamy Tel: +48 661467815

  3. Mareczek88 na 18 sierpnia 2019 @ 17:21

    witam gotowy wraz z bratem kontakt to atom88-88@wp.pl

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.