€ Do uzg.

Dla par praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu batonów od zaraz w Bad Schwartau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Schwartau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2022 01:07

Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Bad Schwartau przy pakowaniu batonów owocowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2022 dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pakowacz batoników

Miejsce zatrudnienia: Bad Schwartau, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: na 2 miesiące

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w przetwórni owoców – śliwek, truskawek i wiśni przy produkcji batonów
  • do zadań należeć będzie zdejmowanie gotowych batonów z linii i pakowanie

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy przy pakowaniu
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dużą zaletą będzie własne auto i prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • dodatek za szybkie podjęcie pracy w wysokości 100 euro netto
  • solidne zarobki
  • płatne dni urlopu wypoczynkowego
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw organizacyjnych
  • wsparcie rezydenta na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń przez źródło, lub dzwonienia pod numerem:

  • 735 933 896

źródło: www.pracuj.pl/praca/pakowacz-pakowanie-batonikow-niemcy,oferta,9261782

ID ogłoszenia: 69962e67c4dc846a