€ 2450-2850 brutto

Dla par praca Niemcy na produkcji kremu czekoladowego bez znajomości języka od zaraz, Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Köln
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lutego 2023 00:46

Fabryka z rejonu Kolonii od zaraz poszukuje chętnych oraz pary do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy produkcji czekoladowego kremu do smarowania pieczywa. Zakwaterowanie zorganizowane dla chętnych i będzie ono płatne (koszt potrącany z wynagrodzenia).

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 2450 do 2850 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Praca w fabryce spożywczej przy produkcji czekoladowego kremu do smarowania pieczywa znanej marki
  • W pierwszych dniach, pracownik przechodzi szkolenie z zasad BHP i obsługi urządzeń
  • Zadania będą zależeć od aktualnego zapotrzebowania, takie jak dostarczanie półproduktów, utrzymanie wysokiej jakości, prace manualne przy taśmie i napełnianie słoików

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Chęć rozwoju i ulepszania kwalifikacji
  • Zaangażowanie i przykładanie się do obowiązków
  • Wysoka motywacja
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Sumienne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • Pełne zatrudnienie (cały etat)
  • Dostęp do świadczeń socjalnych
  • Premie i dodatki, takie jak darmowy parking, karta zniżkowa i karta sportowa
  • Kompletną odzież pracowniczą
  • Sumienne szkolenie
  • Pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • Niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 03/23

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 12763e7ced0449d8