€ 1900/mc

Dla par praca Niemcy od zaraz na magazynie słodyczy bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2018 05:07

Zatrudnimy od zaraz do pracy w Niemczech na magazynie ze słodyczami przy zbieraniu i pakowaniu zamówień. Oferta bez znajomości języka dla par w hurtowni z Berlina.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Liczba miejsc: 6

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 1900 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni ze słodyczami
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompletowanie zamówień hurtowych zgodnie z listą lub z użyciem skanera
  • pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie i wysyłkę towarów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zaangażowanie
  • uczciwość
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • sumienne wypełnianie zadań
  • umiejętność liczenia w pamięci
  • logiczne myślenie

Zapewniamy:

  • wdrożenie w zadania
  • na miejscu zorganizowane jest zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby lub 300 euro od pary
  • sprawdzonego pracodawcę
  • rzetelne warunki
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie skierowane głównie dla par

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: magazyn-ze-słodyczami/08/18

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-na-magazynie-slodyczy-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 9675b86eefdca90e

6 komentarzy na “Dla par praca Niemcy od zaraz na magazynie słodyczy bez znajomości języka Berlin”

  1. Jestem zainteresowana

  2. Witam jestem zainteresowana proszę o kontakt pilnie 794724695

  3. Benia 1100 na 9 września 2018 @ 21:52

    jestem zaiteresowana para prosze o pilny kontakt pod numerem 696667959

  4. Para +kolega prosze o katakt +48733957448

  5. Klaudia2904 na 21 września 2018 @ 11:17

    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani wyjazdem proszę o kontakt 724253828

  6. Prosze o kontakt oskar127@op.pl