€ 1890/mc

Dla par praca Niemcy od zaraz na magazynie z obuwiem bez języka w Lipsku 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 marca 2019 03:54

Od zaraz oferujemy zatrudnienie w Lipsku na magazynie hurtowni obuwniczej. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • kompletowanie towarów na magazynie obuwniczym
  • pakowanie produktów i przygotowywanie do wysyłki
  • wprowadzanie danych do systemu
  • rozładunek i załadunek
  • cykliczne przeliczanie towarów i sporządzanie raportów

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w grupie
  • samodzielność, zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy zgodnej z niemieckimi standardami
  • ubezpieczenie pracownicze
  • gruntowe przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu się w zadania
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • beschaftigung@munich.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 002/2019”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-na-magazynie-z-obuwiem-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 5655c76f5dfb1b52

7 komentarzy na “Dla par praca Niemcy od zaraz na magazynie z obuwiem bez języka w Lipsku 2019”

  1. Konrad.wiel na 28 lutego 2019 @ 10:52

    Witam zainteresowana para dostepna od zaraz wlasny samochod kontakt 570 037 077

  2. mrozo1995 na 28 lutego 2019 @ 12:02

    Witam jesteśmy z kuzynem zainteresowani ofertą pracy od Zaraz proszę o pilny kontakt 576572244

  3. mrozo1995 na 28 lutego 2019 @ 12:37

    Zależy nam na pracy.

  4. pablo1234 na 28 lutego 2019 @ 17:13

    jestem zainteresowany numer 698618883

  5. patrycja12 na 5 marca 2019 @ 11:33

    witam jestem zainteresowana prosze o kontakt!

  6. danio6370 na 5 marca 2019 @ 22:47

    Witam zainteresowana para +31625773878
    duze doswiadczenie na stanowisku orderpicker

  7. Agnieszka Ba na 14 marca 2019 @ 16:45

    Witam
    Jestem zainteresowana