€ 7,60 brutto

Dla par praca Niemcy pakowanie wędliny przy taśmie bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 03:05

Przetwórnia mięsna w Hamburgu zatrudni 2 pary do pracy w Niemczech przy pakowaniu wędliny na linii produkcyjnej bez języka niemieckiego! Zatrudnienie na 3 miesiące do końca listopada.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Hamburg
Zarobki: 7,60 euro brutto
Liczba miejsc: 4 (dla dwóch par)

Zadania:
Praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na układaniu wędliny na tacki zgodnie z wagą, przyklejaniu etykiet oraz wkładaniu do maszyny paczkującej. Praca odbywa się w parach, gdzie jedna osoba układa wędliny, a druga sprawdza wagę oraz wkłada tackę do maszyny pakującej.

Wymagania:
- znajomość zasad higieny, pracy z żywnością
- gotowość do odbycia krótkiego szkolenia
- dyspozycyjność od zaraz do końca listopada
- wytrzymałość, szybkość, niezawodność
- możliwość wyjazdu w parze (z siostrą, mężem, chłopakiem, kolegą etc.)
- własny samochód (dojazdy z miejsca zakwaterowania)

Oferujemy:
- zatrudnienie legalne na warunkach niemieckich (umowa czasowa na 3 miesiące)
- zapewnione zakwaterowanie płatne w mieszkaniach na przedmieściach miasta (wyagany własny transport)
- na miejscu opieka polskiego brygadzisty
- pomagamy z wszystkimi formalnościami na miejscu
- nie pobieramy prowizji od pracowników

Nr. ref.: pa/047/14

Jak aplikować?

Drodzy kandydaci,

Aby Wasze zgłoszenie zostało wzięte pod uwagę w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) wraz ze skanami wszystkich dokumentów, mogących potwierdzić Wasze doświadczenie zawodowe.

W tytule emaila proszę napisać numer referencyjny, natomiast w treści wiadomości koniecznie musi znaleźć się klauzula dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych pracownika.

Nasz email:

polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do odpowiedzi jedynie na te zgłoszenia, które zostaną zakwalifikowane pozytywnie w procesie rekrutacji.

Polnische Handwerker Arbeiter GmbH

Frankfurter Ring 241
80807 München

ID ogłoszenia: 34453f1416770b07

5 Odpowiedzi na “Dla par praca Niemcy pakowanie wędliny przy taśmie bez języka Hamburg”

  1. daniel31071996 na 18 sierpnia 2014 @ 12:03

    Witam jestem zainteresowany wraz z moją dziewczyną od zaraz , jesteśmy pracowici i sumiennie wypełniamy swoje obowiązki , Prosimy o kontakt tel : 693562991 E-mail : daniel31071996@o2.pl

  2. Witam. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani wyjazdem do pracy. Znamy się od kilku lat i dobrze rozumiemy więc jak najbardziej możemy współpracować w grupie nawet po kilka osób. Posiadamy prawo jazdy kat B oraz własny samochód którym moglibyśmy przyjechać na miejsce. Prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy. diabelek450@op.pl 607 749 655. Pozdrawiamy.

  3. zusammen_zu_arbeit na 20 sierpnia 2014 @ 12:05

    Witamy serdecznie. Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Posiadamy własny samochód. Jesteśmy dostępni od zaraz
    Przesłaliśmy CV pod wskazany adres. Czekamy na odpowiedź

  4. Lukasz133171 na 21 sierpnia 2014 @ 06:20

    Witam wraz z kolegą jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt 609 741 676

  5. Wraz Z narzeczoną chcemy sie przeprowadzic do niemiec i szukamy pracy . Jestesmy pracowici , szybo sie uczymy. Znamy język Angielski na pozimowie komunikatywnym i niemiecki na poziomie podstawowym. Przesłałem juz Swoje CV w razie czego proszę o kontakt pod nr. tel : 533988781 lub adres meilowy dabrowski.mateus@gmail.com

    Serdecznie pozdrawiam
    Mateusz