€ 11,50 brutto + premie

Dla par praca Niemcy 2017 przy pakowaniu czekoladek bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące próbne, potem stała umowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 lipca 2017 02:52

Manufaktura słodyczy z Düsseldorf poszukuje pakowaczy lub pary do pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej bez języka niemieckiego. Zakwaterowanie odpłatne na czas pierwszej umowy będzie zapewnione.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Düsseldorf

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 11,50 euro brutto/h + premie na koniec miesiąca

Zadania:

- pakowanie czekoladowych pralinek schodzących z taśmy produkcyjnej
- kontrola jakości, odrzucanie czekoladek uszkodzonych
- dbanie o najwyższe standardy higieniczne
- osoby ze zmysłem artystycznym mogą być oddelegowane na dział ozdabiania czekoladek

Wymagania:

- doświadczenie w pracy przy produkcji spożywczej lub wykształcenie gastronomiczne
- umiejętność pracy w szybkim tempie
- bezkonfliktowość, zdolność do pracy w grupie
- mile widziana znajomość języka niemieckiego
- aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (do wglądu)

Oferujemy:
- docelowo stałe zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie
- atrakcyjne warunki płacowe w wymiarze 11,50 euro brutto/h + premie uzależnione od wydajności
- deputat produktów firmowych 1,5 kg na pracownika miesięcznie
- na okres 3 pierwszych miesięcy agencja zapewnia zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach (koszt 250 euro za pokój 1 os., 350 euro za pokój 2 os.)
- preferowane osoby lub pary dysponujące samochodem do dojazdów

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pakowanie pralinek 08.17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 828596baf13ed7d0