€ 2000-2800/mc brutto

Dla par praca w Niemczech bez języka na magazynie hurtowni z RTV od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2020 03:26

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV. Zatrudnienie w Bremen bez znajomości języka i doświadczenia na stanowisku komisjonera.

Stanowisko: Pracownik magazynu RTV

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Pensja: od 2000 do 2800 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 12

Obowiązki:

  • codzienne prace o charakterze pomocniczym dla głównego magazyniera – zbieranie zamówień, rozładunek dostaw, obsługiwanie urządzeń, dbanie o porządek itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • samodyscyplina
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę na niemieckich warunkach podpisaną na 3 miesiące
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • odpłatne zamieszkanie dla par w cenie 450 euro miesięcznie
  • ubezpieczenie
  • dobre wynagrodzenie i terminowe wypłaty

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo z załączeniem CV, na adres dostępny poniżej:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dla-par-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-rtv-bremen/

ID ogłoszenia: 2625fa2632c86df1