€ 2,300.00

Dla par praca w Niemczech bez języka na magazynie słodyczy od zaraz 2021 hurtownia z Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 lipca 2021 03:14

Oferujemy zatrudnienie na magazynie hurtowni ze słodyczami w Berlinie od zaraz. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2021 dla par bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane będzie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze słodyczami

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 2300 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań zlecanych zgodnie z zapotrzebowaniem
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przyjmowanie i rozładunek dostaw, kompletowanie zamówień, pakowanie, pilnowanie porządku, sprawdzanie dat ważności towaru, obsługiwanie komputera, wózka paletowego itp.

Oczekiwania:

  • dostępność do zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na okres próby
  • dla najlepszych przedłużenie przez pracodawcę
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • system zmianowy
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas
  • zakwaterowanie zapewnione w pełni wyposażonych mieszkaniach, dla pracowników przygotowane są dwuosobowe pokoje za 300 euro miesięcznie – resztę kosztów pracodawca sam opłaci jeżeli pracownik spełni warunki wynajmu i będzie miał pełną frekwencję (w innym warunku dopłaty)

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-na-magazynie-slodyczy-bez-jezyka-hurtownia-berlin/

ID ogłoszenia: 68460f5baab38cb2

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.