€ 1890/mc

Dla par praca w Niemczech bez języka na magazynie z obuwiem od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 września 2019 04:59

Poszukujemy osób bez znajomości języka do pracy w Niemczech na magazynie z obuwiem. Od zaraz zatrudnienie w Lipsku dla par przy zbieraniu, kompletowaniu zamówień oraz pakowaniu towaru do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 1890 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Wakaty: 6

Obowiązki:

  • ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie obuwniczym – obecnie głównie z butami jesiennymi i zimowymi ale również sportowymi
  • do zadań należeć będzie zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem, pakowanie i współpraca z firmami kurierskimi
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za rozładunek dostaw, rozlokowywanie produktów zgodnie z kodami na magazynie, wprowadzanie danych do systemu itp.

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • samodzielność
  • pracowitość
  • zaangażowanie
  • zdolność do logicznego myślenia, wyciągania wniosków

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie, koszt to 300 euro miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę z dostępem do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem CV na adres dostępny poniżej:

  • beschaftigung@munich.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 010/2019”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-magazynie-z-obuwiem-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 3995d8bc4b1db814