€ 12,84/h brutto

Dla par praca w Niemczech bez języka na produkcji kanapek od zaraz Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brema
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2019 04:40
  • Wygasa: 16 godzin, 45 minut

Aktualnie zatrudnimy od zaraz osoby na produkcję kanapek w fabryce z Bremen. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Miejsce zatrudnienia: Brema, Niemcy

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • oferta dotyczy pracy w fabryce spożywczej na produkcji kanapek, wrapów i sandwichy
  • pracownik będzie zajmował się obsługiwaniem urządzeń, pakowanie, porcjowaniem składników, składaniem wrapów, przygotowywaniem sosów itp,
  • wszelkie zadania należy wykonywać w zgodzie z BHP

Oczekiwania:

  • zdolność do konstruktywnej pracy grupowej
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • energiczność, sumienność, odpowiedzialność
  • dostępność do zaraz
  • dbanie o porządek na stanowisku

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej
  • gwarancja rozwoju
  • możliwość wzięcia udziały w darmowym kursie językowym – aby kurs rzeczywiście był darmowy należy zaliczać testy, osoby olewające zajęcia uprzednio ochoczo się na nie zapisując będą zobligowane do opłacenia częściowych kosztów kursu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule: produkcja-kanapek-wrapów/09/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-dla-par-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-brema/

ID ogłoszenia: 3975d5d82f32f10d

3 komentarze na “Dla par praca w Niemczech bez języka na produkcji kanapek od zaraz Brema”

  1. Klaudia9797 na 31 sierpnia 2019 @ 01:25

    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy od zaraz. Kontakt 577837033

  2. Justys2609903 na 6 września 2019 @ 13:46

    Witam wraz z żoną jestem zainteresowany praca 4 lata pracowaliśmy na produkcji kanapek jako operatorzy maszyn mamy doświadczenie kilkuletnie na kanapkach nie możemy się z państwem skontaktować proszę o pil y kontakt +48607279915

  3. aleksandra74 na 7 września 2019 @ 20:44

    Witamy.
    Zainteresowane pracowite małżeństwo.
    aleksandrastrzelczyk@onet.pl
    537991120

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.