€ 13,25 +zakwaterowanie

Dla par praca w Niemczech bez języka od zaraz przy pakowaniu lodów w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 marca 2023 00:48

Fabryka mrożonek z Drezna poszukuje pakowaczy lub pary od zaraz do tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu lodów. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem darmowym na miejscu. Umowa przewidziana na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Zarobki: 13,25 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Praca w fabryce lodów na stanowisku pakowacza.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie lodów na końcowym etapie produkcji przy taśmie.
  • Wymagana będzie znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Zadania będą wykonywane w warunkach chłodniczych, gdzie temperatura wynosi około 2-3 stopnie Celsjusza.

Oczekiwania:

  • Dokładne wykonywanie zadań związanych z pakowaniem lodów na taśmie produkcyjnej,
  • Dyspozycyjność od zaraz i gotowość do podjęcia pracy na co najmniej 6 miesięcy,
  • Doświadczenie na stanowisku pakowacza mile widziane,
  • Punktualność i odpowiedzialność,
  • Brak nałogów i schludność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoka kondycja fizyczna dostosowana do pracy w chłodniach.

Zapewniamy:

  • Pełne przeszkolenie pracownicze w pierwszych dniach,
  • Zakwaterowanie na miejscu bez dodatkowych opłat,
  • Pomoc polskojęzycznego koordynatora,
  • Uniform służbowy,
  • Umowę o pracę na podstawie prawa niemieckiego,
  • Pełny etat z możliwością pracy w systemie trzech zmian,
  • Możliwe natychmiastowe rozpoczęcie pracy.

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Pakowanie lodów Drezno 2023, imię i nazwisko”

Pary prosimy o wysyłanie wspólnych zgłoszeń. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-przy-pakowaniu-lodow-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 18163ff62175b7d8