€ 9,20 euro brutto/h

Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie hurtowni słodyczy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 stycznia 2016 03:03

Hurtownia słodyczy z Drezna zatrudni od zaraz pary do zbierania zamówień na potrzeby sklepów. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie dla 4 Polaków.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,20 euro brutto na godzinę

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska pracy:

  • kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem
  • przygotowywanie dużych zamówień na potrzeby sklepów
  • zadania wykonywane z wykorzystaniem ręcznego elektrycznego wózka paletowego typu „ameise”

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia zarobkowej pracy w Niemczech
  • wysoka motywacja
  • punktualność
  • efektywność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • płatne zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu – do dyspozycji jest pokój z dostępem do wspólnej łazienki i kuchni w cenie 350 euro miesięcznie za osobę
  • pracę dla par
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazynslodyczy/01/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 516568916ef86cc4

5 Odpowiedzi na “Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie hurtowni słodyczy”

  1. Witam jestem zainteresowna praca od zaraz prosze o kontakt 883241531

  2. witam. jestem zaiteresofany oferta pracy tel.572 995 487. zbigniew6060@gmail.com

  3. Prosimy o kontakt pod nr.telefonu 724448519

    Jesteśmy zainteresowane (2os.) podjęciem współpracy w waszej firmie. Mobilne z prawem jazdy kat.B i własnym transportem. Cechuje nas sumienność,pracowitość,rzetelnie wykonujemy swoje obowiązki. Nie mamy nałogów. Jesteśmy gotowe do wyjazdu i podjęcia pracy od zaraz!

  4. Szanowni Państwo
    Robert Krahl Kędzierzyn-Koźle
    Jestem zainteresowany ofertą pracy w hurtowni ( Drezno )
    Posiadam prawo jazdy kat.B+E ,uprawnienie na wózek widłowy
    Kontakt: 0048 609159770

  5. andrzejwilczy1 na 11 stycznia 2016 @ 17:00

    Witam jestem zainteresowany Waszą ofertą pracy pragnę nadmienić że mam doświadczenie w pracy na magazynie w Niemczech jestem mobilny zdyscyplinowany pracowity bez nałogów .Pozdrawiam i czekam na odpowiedż bezlogin-1965@wp.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).