€ 10,15 € brutto/h

Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z napojami od zaraz, Worms

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Worms
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 maja 2020 04:15

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla par na magazynie z napojami w Worms. Zatrudnienie bez znajomości języka od zaraz przy kompletowaniu zamówień do wysyłki. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zorganizowane.

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego Klienta z Worms poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK MAGAZYNU Z ALKOHOLAMI
Miejsce pracy: Niemcy Worms

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Komisjonowanie napojów alkoholowych za pomocą skanera
Kompletowanie zamówień
Obsługa wózka elektrycznego
Prace magazynowe

WYMAGANIA:

Mile widziana znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w pracy przy komisjonowaniu (warunek konieczny)
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę z niemieckimi pracodawcami
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (10,15 euro brutto/godzina)
Zakwaterowanie
Pomoc w organizacji wyjazdu
Możliwość pracy dla PAR
Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Aplikacja:

Przez formularz na stronie – https://link.do/magazyn-worms

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/form/0/307186/0/1

ID ogłoszenia: 2535ea9f45789af3

1 odpowiedź na “Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z napojami od zaraz, Worms”

  1. Diana8818 na 22 maja 2020 @ 06:26

    Jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt pod numerem telefonu +49 1516 3720903