€ 12,84/h brutto

Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie zoologicznym od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 listopada 2018 06:18
  • Wygasa: 25 dni, 9 godzin

Aktualna ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla par na magazynie hurtowni zoologicznej. Od zaraz, zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier w hurtowni zoologicznej

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 4

Pensja: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie odbywa się na magazynie hurtowni zoologicznej
  • pracownik będzie zajmował się kompletowaniem produktów na podstawie listy, pakowaniem
  • obsługa zarówno zamówień hurtowych jak i indywidualnych

Oczekiwania:

  • optymizm
  • umiejętność pracy w grupie
  • możliwość pracy na nadgodziny
  • dostępność od zaraz
  • sumienność
  • zaangażowanie, niezawodność

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • na miejscu zorganizowane odpłatnie zakwaterowanie, koszt to 340 euro miesięcznie + media (cena za 2 osobową kawalerkę)
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • zapewnione ubezpieczenie zdrowotne oraz gwarancja opłacania składek
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę w zgranym zespole

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń drogą elektroniczną. Wiadomość e-mail należy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w nagłowku: „Pakowanie leków od listopada 2018, Hamburg”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-niemcy-dla-par-od-zaraz-na-magazynie-zoologicznym-berlin/

ID ogłoszenia: 2565be3582fb60e8

4 komentarze na “Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie zoologicznym od zaraz Berlin”

  1. Krzysztof Wojtowicz na 11 listopada 2018 @ 20:07

    Jestem zainteresowany tą pracą. tel 48 607-265-485. Pozdrawiam Krzysztof Wójtowicz

  2. Krzysztof Wojtowicz na 11 listopada 2018 @ 20:15

    Jestem zainteresowany tą pracą.tel+48 607-265-485. . Pozdrawiam Krzysztof Wójtowicz

  3. Witam ja i moja narzeczona jestsmy zainteresowani oferta tel-694344897
    aktualnie pracujemy na magazynach DSV w Niemczech i mamy uprawnienia na wózki wysokiego skladowania.
    Pozdrawiam Jakub Hart.

  4. LewczukFabian na 12 listopada 2018 @ 00:12

    witam, wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani oferta. proszę o kontakt +4915213969898 ponieważ z podanego maila zero odzewu 😊

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.