€ 2200 +zakwaterowanie

Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 października 2020 01:19

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla par również bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz na produkcji kanapek w fabryce z Bremen. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Miasto: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: 2200 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Wakaty: 10

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za składanie kanapek
  • pracownik będzie układał w odpowiedniej kolejności wcześniej przygotowane składniki

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • pełna punktualność
  • niezawodność, zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak nałogów
  • przestrzeganie surowych zasad BHP
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w dobrych warunkach
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • odzież roboczą
  • zatrudnienie bezpośrednio w niemieckich firmie
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:
Zainteresowanych ofertą powyższą zapraszamy do przesyłania zgłoszeń przez poniższy formularz kontaktowy:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-dla-par-w-bremen/

ID ogłoszenia: 8015f8eb97ff3fcc

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.