€ 1700 euro brutto/mc

Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie bakalii od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca maja 2017
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 lutego 2017 01:07

Zatrudnimy od zaraz chętnych do podjęcia tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu bakalii. Oferta z Dortmundu skierowana do par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz bakalii
Miasto: Dortmund, Niemcy
Czas trwania umowy: od zaraz do końca maja 2017
Zarobki: 1700 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych do mieszania i pakowania
  • kontrolowanie jakości
  • odmierzanie składników zgodnie z recepturą producneta
  • mycie i konserwacja maszyn

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, pracowitość, odpowiedzialność
  • możliwość zatrudnienia od zaraz i pozostania w Niemczech do końca maja 2017
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w zadania
  • legalną umowę o pracę
  • zatrudnienie tymczasowe do końca maja 2017
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym za 250 euro miesięcznie lub w 2 osobowym pokoju wynajętego mieszkania za 300 euro

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Pakowanie bakalii, Dortmund

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-pakowanie-bakalii-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 24458a48c7d01a54

2 komentarze na “Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie bakalii od zaraz Dortmund”

  1. Danuta5545 na 20 lutego 2017 @ 12:59

    witam jestem zainteresowana tą pracą wraz z moim partnerem mozemy podjąc ją od zaraz mój numer tel +48663463390 pozdrawiam

  2. magda58642 na 1 marca 2017 @ 15:51

    Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą propozycją pracy.
    Możemy podjąć pracę od zaraz.
    Proszę o kontakt pod nr tel: 796012041 albo na maila: magdalena.jasinska94@wp.pl
    Pozdrawiam