€ 1740 euro brutto/mc

Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja keczupu Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 marca 2017 01:42

Fabryka keczupów i sosów z Berlina zatrudni od zaraz 6 osób do pracy w Niemczech na produkcji. Ogłoszenie aktualne dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Miasto: Berlin, Niemcy
Liczba miejsc do obsadzenia: 6
Wynagrodzenie: 1740 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji sosów i keczupów
  • zadaniem pracownika będzie m.in. przygotowanie półproduktów do produkcji sosów, dostarczanie składników z magazynu na linie produkcyjną, obsługa maszyn produkcyjnych po przeszkoleniu, pakowanie gotowych produktów, kontrola jakości oraz utrzymanie urządzeń i linii produkcyjnej w czystości
  • w związku z nadchodzącym sezonem grillowym pracodawca poszukuje dodatkowych 6 osób do pracy przy produkcji sosu barbecue na nowej linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • posiadanie aktualnej książeczki lub badań z sanepidu do wglądu
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji artykułów spożywczych
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji oraz wdrażaniu się w nowe środowisko
  • samodzielność
  • zdolność do bezkonfliktowej i wydajnej pracy w zespole
  • odpowiedzialność, punktualność
  • możliwość pracy zmianowej
  • zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • zamieszkanie zorganizowane w w cenie 200 euro miesięcznie w jednoosobowych pokojach lub dla par za 300 euro miesięcznie w pokojach dwuosobowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy na 3 miesiące próbne
  • osoby najlepiej wywiązujące się z obowiązków będą modły przedłużyć umowę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Produkcja keczupów i sosów, Berlin

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 32858ce6331b1a68

6 komentarzy na “Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja keczupu Berlin”

  1. Witam jestem zainteresowany, proszę o kontakt +48530998371

  2. beataabidi na 20 marca 2017 @ 21:37

    Witam. Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Proszę o kontakt na e-mail: beatrix19808@wp.pl. Dziekuję.

  3. bochenek na 21 marca 2017 @ 14:22

    witam razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy mamy doświadczenie w pracy na produkcji
    kontakt 609 421 069
    bocheneka18@wp.pl

  4. Witam ja wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani ta oferta. Pracowaliśmy juz na produkcji. Nr tel. +49 15211974751

  5. kamilpluta1985 na 23 marca 2017 @ 22:19

    witam w raz z moja partnerka jestesmy zainteresowani podjeciem z panstwem wspulpracy nawet na stale prosze o katakt 504540492

  6. Witam wraz z moim partnerem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy .Pracowaliśmy już na produkcji i mamy doświadczenie .Gotowi jesteśmy na wyjazd od zaraz jak jeszcze jest aktualne ogłoszenie to bardzo proszę o kontakt 574-308-784 lub na e-mail:baska_sw@o2.pl Dziękuję