€ 10,90 euro brutto/h

Dla par praca w Niemczech na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 stycznia 2017 02:10

Dam pracę w Niemczech na magazynie hurtowni odzieżowej przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w Berlinie. Oferta od zaraz na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Start: od zaraz
Lokalizacja: Berlin, Niemcy
Wynagrodzenie: 10,90 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • odpowiednie przygotowanie towaru poprzez montaż zabezpieczeń antykradzieżowych oraz etykietowanie
  • składanie i foliowanie
  • zbieranie zamówień dla klientów
  • pakowanie i przygotowywanie rzeczy do wysyłki
  • komisjonowanie

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość i chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w zespole
  • samodzielność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • doświadczenie
  • wydajność, pracowitość, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • pracę w Niemczech od zaraz dla par
  • zatrudnienie na okres próbny trwający 3 miesiące
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla osób najlepszych
  • przeszkolenie
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 300 euro od pary miesięcznie
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszeń na poniższy adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca 2017 dla par na magazynie odzieżowym, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-odziezowym-dla-par-berlin/

ID ogłoszenia: 96586d386a52ef3

4 komentarze na “Dla par praca w Niemczech na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Berlin”

  1. Razem z mezem jestesmy zainteresowani podjeciem pracy nasz kontakt amsel1@o2.pl tel.721444172

  2. Witam wraz z chlopalkiem jestesmy zainteresowani panstwa oferta prosimy o kontak +31 645936895

  3. majka11333 na 14 stycznia 2017 @ 09:34

    Witam, wraz z mężem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy nasz kontakt 608075706

  4. Witam wraz z dziewczyna jesteśmy zainteresowani oferta państwa proszę o kontakt +48663039941