€ 13-14,50/h brutto

Dla par praca w Niemczech od zaraz bez języka na magazynie odzieżowym Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2020 00:05

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w hurtowni z Hamburga na magazynie odzieży. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień oraz ich pakowaniu do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Miasto: Hamburg, Niemcy

Pensja: od 13 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Umowa: na 6 miesięcy

Obowiązki:

  • obsługa zamówień – kompletowanie, pakowanie, wysyłka
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym – praca w wewnętrznym systemie, arkuszach kalkulacyjnych
  • prace porządkowe
  • montaż stikerów oraz innych zabezpieczeń
  • obsługiwanie urządzeń magazynowych – bram, wózków, skanerów, parownicy, etykieciarki itp.

Wymagania:

  • punktualność, niezawodność, zaangażowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaświadczenie o niekaralności
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • samodzielność
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • zatrudnienie od II połowy sierpnia, wyjazdy organizowane są praktycznie od zaraz
  • pracę na pół roku
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie w 2 osobowym pokoju, 300 euro za miejsce w pokoju jednoosobowym lub 500 euro miesięcznie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • świadczenia socjalne
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Magazyn odzieżowy Hamburg 08-02/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 7235f37009f9f406

3 komentarze na “Dla par praca w Niemczech od zaraz bez języka na magazynie odzieżowym Hamburg”

  1. Autodestrucktione na 17 sierpnia 2020 @ 05:44

    Jestem gotow do pracy, email: gb65801@gmail.com , tel. +48 793728042 Grzegorz Brzezinski

  2. Jestem zainteresowana z bratem ofertą pracy
    Mój e-mail odya94@o2.pl i numer kontaktowy +49 1628915423
    Jesteśmy obecnie na terenie Niemiec