€ ok. 12,25/h + dodatki

Dla par praca w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji batoników 2019 Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2019 04:39

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech, skierowanej dla par. Ogłoszenie z fabryki w Augsburgu na produkcji batoników bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej – batonów

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Pensja: około 12,25 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Wakaty: 6

Opis stanowiska pracy:

  • wspieranie prac produkcyjnych związanych z wytwarzaniem batoników proteinowych
  • pomoc przy przygotowywaniu masy białkowej oraz obsługiwanie maszyn
  • obowiązkiem będzie pilnowanie porządku
  • inne zadania zlecane przez kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie a także wykształcenie gastronomiczne
  • sumienność
  • punktualność
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę również dla par
  • niemiecką umowę o pracę
  • na początek umowę 3 miesięczną z możliwością przedłużenia zatrudnienia
  • przez czas trwania umowy próbnej pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie
  • świadczenia socjalne
  • wsparcie na miejscu i pomoc we wszelkich kwestiach, np. przy sprawach urzędowych, zakładaniu konta w banku itp.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-dla-par-produkcja-batonikow-od-zaraz-augsburg/

ID ogłoszenia: 525d4b27f6064cf

3 komentarze na “Dla par praca w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji batoników 2019 Augsburg”

  1. Adam Lyszczak na 9 sierpnia 2019 @ 19:22

    Proszę o kontakt, możliwość pracy od zaraz (z poślizgiem na wyrobienie książeczki sanep. ok. tygodnia) Jestem mobilny, od 20 lat w przemyśle, produkcji. CV wyślę na podany @email.

  2. Witam jesteśmy zainteresowani praca. Dwie osoby jako para i jeden mężczyzna.

  3. angela2000 na 11 sierpnia 2019 @ 16:47

    Witam jestem zainteresowana wraz z mężem proszę o kontakt