€ 2200-2700/mc

Dla par praca w Niemczech od zaraz bez języka przy produkcji detergentów Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 października 2019 04:27

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz dla par na produkcji detergentów. Zatrudnienie w fabryce z Bremen również bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Pensja: 2200 do 2700 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik początkowo będzie szkolony do obsługi maszyn, pracy przy taśmie zgodnie z zasadami
  • do zadań należeć będą nieskomplikowane, powtarzalne zadania związane z pakowaniem, kontrolą jakości oraz ustawianiem maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • elastyczność godzinowa
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • zmotywowanie
  • zaangażowanie
  • pełna samodzielność

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 300 euro od pary miesięcznie
  • pomoc przy sprawach urzędowych związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • wysokie wynagrodzenie
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • umowę niemiecką
  • ubezpieczenie
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie dla grup i par

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2019

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dla-par-praca-w-niemczech-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 5595d94e2a712dae

3 komentarze na “Dla par praca w Niemczech od zaraz bez języka przy produkcji detergentów Bremen”

  1. Witam proszę o kontakt 785392694 na adres e-mail wysłałem cv

  2. Uprzejmie proszę o kontakt, 573320711 , Arek pozdrawiam serdecznie

  3. Witam. Wraz z synem jestesmy zainteresowani pracą prawo jazdy B własny samochod tel : 721265402