€ 1900/mc brutto

Dla par praca w Niemczech od zaraz na magazynie słodyczy bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 stycznia 2020 02:58

Aktualna propozycja zatrudnienia na magazynie ze słodyczami w Berlinie na stanowisku pomocnika. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu hurtowni ze słodyczami

Wynagrodzenie: 1900 euro brutto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wakaty: 6

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w hurtowni ze słodyczami jako pomocnik magazyniera przy wypełnianiu codziennych obowiązków
  • zadania polegają na rozładunku dostaw, kontroli i rozkładaniu towarów, kompletowaniu oraz pakowaniu zamówień, dbaniu o porządek, obsługiwaniu niezbędnych urządzeń (komputer, skaner, wózek paletowy) itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • odpowiedzialne wypełnianie obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie
  • brak nałogów
  • umiejętność pracy pod presją
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • motywacja

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • na miejscu opieka koordynatora Polaka oraz pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • przeszkolenie pracownicze
  • płatne zakwaterowanie w cenie 300 euro od pary lub 200 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, aby odpowiednio zaaplikować prosimy przesłać wiadomość e-mail z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: magazyn-ze-słodyczami/01/20

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-na-magazynie-slodyczy-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 9995e0dd48463d36

17 komentarzy na “Dla par praca w Niemczech od zaraz na magazynie słodyczy bez języka Berlin”

  1. Aniakelmer@interia.pl na 3 stycznia 2020 @ 17:04

    Aktualne ? Proszę o kontakt aniakelmer@interia.pl

  2. Witam jestem zainteresowana ofertą proszę o kontakt jakubowskakarolina19@gmail.com

  3. Witam zainteresowana jestem oferta pracy proszę o kontakt dorotanapierala3210@wp.pl nr tel 503729317

  4. Jestem zainteresowany ofertą pracy wraz z partnerem, obydwoje mamy duże doświadczenie w pracy w Pl jak i w Holandii i w Niemczech :ewa51255@wp.pl, tel 723499443

  5. sarasylwia na 8 stycznia 2020 @ 15:05

    Witam.Para,(Sylwia i Fabian) jesteśmy bardzo zainteresowani tą ofertą pracy ,mamy pół roku doświadczenia pracy na magazynie w dużej niemieckiej firmie Meyer&Meyer.
    Proszę o kontakt 660737375

  6. Witam, proszę o kontakt 504480464 lub e-mail: igorem98@gmail.com

  7. Dagmara Konikowska na 9 stycznia 2020 @ 11:26

    Czy oferta jeszcze aktualna jestem bardzo zainteresowana tą ofertą pracy podaje nr tel:513436968 proszę o kontakt telefoniczny lub na adres e-mail ddaga3312@gmail.com pozdrawiam

  8. Witam.
    Czy oferta jest dalej aktualna?
    Proszę o kontakt e mail: kogut1313.90@o2.pl
    Dziękuję Paweł

  9. Zgłaszam swoją kandydaturę wraz z moją matką na stanowisko pracy.
    Jesteśmy od zaraz gotowi do podjęcia pracy.
    Dane kontaktowe: koprowskiamadeusz@gmail.com tel. 662933006

    Z poważaniem
    Amadeusz Koprowski

  10. Witam.
    Proszę o kontakt e.k-g@wp.pl
    Szukam pracy dla pary.
    Posiadamy uprawnienia na wózki widłowe.
    Pozdrawiam

  11. 3 osoby zainteresowane pracą, własne auto i jesteśmy gotowi do pracy od zaraz. Pozdrawiamy

  12. Martinek1990 na 20 stycznia 2020 @ 16:42

    Witam chętna do pracy sylwia.parnicka@vp.pl

  13. Blazej2020 na 21 stycznia 2020 @ 12:48

    Zainteresowany proszę o kontakt
    czester7890@wp.pl

  14. Pstryk Matusik na 21 stycznia 2020 @ 13:49

    Witam gotów do pracy od zaraz z partnerką.Prosze o kontakt patrykmatusik@o2.pl lub690686079

  15. Jestem zainteresowany oferta kontakt 513 353 361 lub email robson10.10@o2.pl

  16. wojo2807 na 4 lutego 2020 @ 16:41

    jestem zainteresowany prosze o kontakt 503614538 mail martyna11maj@interia.pl

  17. Summertimefun na 24 marca 2020 @ 06:19

    608631729 proszę o kontakt Krzysztof Przybylski summertimefun19911@gmail.com

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.