€ 2200-2450

Dla par praca w Niemczech przy pakowaniu przekąsek od zaraz bez języka 2021 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2021 02:41

Oferujemy zatrudnienie 2021 w Berlinie bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu przekąsek na linii produkcyjnej z odpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Pensja: od 2200 do 2450 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Miasto: Berlin, Niemcy

Obowiązki:

  • prosta praca produkcyjna, wykonywana na hali w temperaturze pokojowej
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się pakowaniem solonych przekąsek

Wymagania:

  • skrupulatność, dokładność
  • zręczność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • zaangażowanie
  • gotowość do przejścia odpłatnego badania w niemieckim sanepidzie, którego koszt to 25 euro

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opcja pobierania zaliczek – raz na tydzień
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia i pełne wsparcie przy formalnych sprawach
  • rzetelne szkolenie pracownicze

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie przekąsek – 02/21 Berlin”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen2021@fastmail.com

ID ogłoszenia: 33160169914a9558