€ 12,50 €/h

Dla par sezonowa praca w Niemczech od zaraz bez języka zbiory warzyw Duisburg 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: sezon 2023
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 marca 2023 00:30

Dla par lub mężczyzn w Duisburgu do podjęcia od zaraz sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie 2023 przy zbiorach warzyw sałaty, kapusty, brokułów oraz zadaniach związanych z sortowaniem, myciem, pakowaniem. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Opis stanowiska

Praca w firmie niemieckiej przy zbiorach warzyw (różnych odmian sałaty, kapusty, brokułów, kalarepy itp.). Przy zbiorach na polu pracują głównie mężczyźni natomiast kobiety przede wszystkim na sortowni warzyw przy ich oczyszczaniu, myciu, pakowaniu i przygotowywaniu do wysyłki a także przy sprzątaniu sortowni i hal produkcyjnych (w razie dużego zapotrzebowania również na polu). Pracownik ma obowiązek wykonywania również wszystkich innych prac zleconych przez pracodawcę. Praca będzie wykonywana na zewnątrz przy uwzględnieniu różnych warunków pogodowych jak również na sortowni. Pracodawca oczekuje odpowiedniego tempa pracy, motywacji, umiejętności pracy w grupie, zaangażowania w wykonywane obowiązki, samodzielności w działaniu, wykonywania poleceń bezpośredniego przełożonego (brygadzisty) oraz realizacji całego dwumiesięcznego kontraktu.
Stanowiska pracy dla mężczyzn i par.

Wyjazd do pracy w pełni zorganizowany w ramach Assistance – 710 zł (organizacja transportu do Niemiec, ubezpieczenie, indywidualny opiekun). Istnieje możliwość wyjazdu własnym samochodem.
Długość kontraktu: 2 miesiące (z możliwością ewentualnego przedłużenia)
Termin wyjazdu: 14.04 (piątek)
Miejsce pracy: Duisburg – Niemcy

Wymagania stanowiska
– pełna dyspozycyjność na oferowany okres zatrudnienia (2 miesiące)
– duża motywacja do pracy
– mile widziane doświadczenie w tego typu pracy lub w pracach rolniczych
– dobry stan zdrowia, gotowość do podjęcia wymagającej pracy fizycznej
– należy zabrać ze sobą ubranie i obuwie robocze

Oferujemy
– długość kontraktu: 2 miesiące (z możliwością ewentualnego przedłużenia), niemiecka umowa
– pracę w systemie godzinowym – 12,50 EUR brutto
– 50-60 godzin pracy w tygodniu w zależności od zapotrzebowania, praca 6 dni w tygodniu
– wynagrodzenie wypłacane miesięcznie przelewem na konto walutowe pracownika
– zakwaterowanie w mieszkaniach pracowniczych, pokoje 2-3 osobowe: łazienka (prysznic, WC, pralka, suszarka do ubrań) oraz w pełni wyposażona, wspólna kuchnia, koszt- 4 Euro/osoba (płatne poniedziałek-sobota, niedziela gratis)
– nie pobieramy opłat za rekrutację ani prowizji z Twojego wynagrodzenia
– dodatkowych informacji udzielamy pod numerem 134463295 (poniedziałek-piątek 8:00-16:00)

Aplikacja przez formularz na stronie:

źródło: www.bispolhr.com/pl/oferty/zbiory-i-sortowanie-warzyw_848680

ID ogłoszenia: 58364174b37a7e81