€ 9,60 euro brutto/h

Dla par dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie sałatek Wiesbaden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wiesbaden
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 marca 2016 04:19

Poszukujemy pracowników na produkcję do pakowania sałatek warzywnych i owocowych w Wiesbaden. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz sałatek

Miejsce zatrudnienia: Wiesbaden, Niemcy

Zarobki: 9,60 euro brutto na godzinę pracy

Zakres obowiązków:

  • pakowanie sałatek
  • zadania wykonuje się przy taśmie produkcyjnej
  • zdejmowanie gotowych sałatek z taśmy i wkładanie ich do skrzynek
  • wszelkie zadania należy wykonywać zgodnie z zasadami BHP – konieczne jest ubieranie odpowiedniej odzieży, po każdym opuszczeniu hali produkcyjnej konieczne jest zdezynfekowanie fartucha i obuwia za pomocą płynów bakteriobójczych oraz wymiana rękawiczek, czepka i maseczki

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność, sumienność, dokładność
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • konieczność stosowania się do norm BHP
  • mile widziane osoby mobilne z własnym autem

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę z ubezpieczeniem
  • świadczenia socjalne
  • odpowiednią odzież ochronną
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 200-250 od osoby i 300 euro od pary

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem dokumentów aplikacyjnych prosimy przesłać na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Praca Niemcy pakowanie sałatek warzywnych, Wiesbaden”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-dla-par-pakowanie-salatek-bez-jezyka-wiesbaden/

ID ogłoszenia: 78556e93c789114f

2 Odpowiedzi na “Dla par dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie sałatek Wiesbaden”

  1. wiktoriafilip na 17 marca 2016 @ 21:03

    Witam,
    jesteśmy zainteresowani (para) i gotowi do wyjazdu w każdej chwili.
    Prosimy o kontakt na numer 667731313

    Pozdrawiam

  2. arlena15 na 3 maja 2016 @ 12:02

    Witam jestem zainteresowana praca mieszkam w Niemczech Flörsheim am mein. Prace mogę zacząć od zaraz mój e-mail arlena@onet.pl