€ 8,50 euro brutto/h

Dla studentów fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka roznoszenie ulotek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2015 04:45

Agencja reklamowa z Hamburga zatrudni od zaraz studentów bez znajomości języka niemieckiego. Oferta pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych przy roznoszeniu ulotek.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozdawanie ulotek i pakietów reklamowych na jednej z ulic Hamburga.
  • Zależnie od projektu – niektóre wymagają założenia strojów.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • pozytywne podejście do życia
  • miła aparycja oraz wysoka kultura osobista
  • brak problemów ze zdrowiem
  • sprawność fizyczna
  • posiadanie aktualnego statusu ucznia bądź studenta
  • dyspozycyjność od zaraz do października

Oferta:

  • praca sezonowa na czas określony
  • zatrudnienie od zaraz dla studentów
  • zapewnione zamieszkanie na miejscu, koszty pozostają po stronie pracownika
  • wysokie zarobki
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com w tytule wiadomości należy wpisać: ulotki08/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/rozdawanie-ulotek-fizyczna-praca-niemcy-dla-studentow-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 9355d0a92a6eda9