€ 8,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Dla studentów fizyczna praca w Niemczech przy rozdawaniu ulotek bez języka na wakacje

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: ok. 4 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2016 02:12

Zatrudnimy uczniów i studentów do pracy w Niemczech na wakacje przy rozdawaniu ulotek. Zatrudnienie w Berlinie dla pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do rozdawania ulotek

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • rozdawanie przechodniom pakietów reklamowych lub pojedynczych ulotek
  • niektóre zadania będą wymagały ubrania odpowiedniego stroju

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym
  • przyjazne nastawienie
  • brak problemów z wyrabianiem norm dziennych
  • możliwość zatrudnienia na wakacje 2016
  • bycie studentem lub uczniem
  • brak problemów zdrowotnych, wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie, pracodawca zapewnia miejsce w hotelu robotniczym
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • liczba godzin dziennie to ok. 10
  • kierownik zajmuje się codziennym rozwiezieniem pracowników do odpowiednich punktów rozdawniczych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV na poniżej podany adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: Praca Niemcy fizyczna, rozdawanie ulotek

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-dla-studentow-berlin-bez-jezyka-rozdawanie-ulotek/

ID ogłoszenia: 651570e55b61bc1d