€ do uzgodnienia

Dortmund bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 5 września 2016 03:25

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie z Dortmundu. Ogłoszenie dla osób bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień z użyciem systemu słuchawkowego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce: Dortmund, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Zakres zadań:

  • kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem na palety
  • zadania wykonywane będą z użyciem systemy słuchawkowego w typie PBV, obsługiwanym w języku niemieckim, możliwe zbieranie zamówień z użyciem monitora lub skanera
  • pracownik będzie wykonywał pracę również za pomocą wózka widłowego
  • osoba zatrudniona będzie współpracować z różnymi działami

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • chęć rozwoju i przejścia bezpłatnego szkolenia z obsługi wózków widłowych
  • energiczność, pracowitość
  • wysokie zmotywowanie
  • zaangażowanie i wydajność

Zapewniamy:

  • wsparcie polskiego koordynatora
  • darmowy kurs na wózki widłowe
  • gruntowe szkolenie pracownicze przygotowujące do pracy w charakterze komisjonera
  • umowę o pracę
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • blisko pracy zorganizowane zamieszkanie
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • dla pracowników najlepszych z językiem niemieckim możliwość awansu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 54657cccfddc49e9