€ 9 euro brutto/h

Dortmund Niemcy praca fizyczna w pralni z podstawową znajomością języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2016 02:03

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego. Zatrudnienie w pralni z Dortmundu dla Polaków przy włączaniu maszyn, sortowaniu i składaniu rzeczy .

Stanowisko: Pracownik pralni

Lokalizacja: okolice Dortmundu, Niemcy

Zarobki: 9 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • sortowanie wszelkiego rodzaju rzeczy, składanie
  • włączenie maszyn piorących i suszarek
  • prasowanie
  • składanie
  • pakowanie i zabezpieczanie

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • wysoka sprawność i wytrzymałość fizyczna
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • brak problemów ze zdrowiem
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka godzinowa
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane blisko miejsca zatrudnienia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • praca w godzinach od 7:30 do 16 oraz od 10 do 18:30
  • zatrudnienie obywa się na podstawie transgranicznego delegowania pracownika

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 25157214f9c926b0