€ 1400 netto + wyżywienie + mieszkanie

Dortmund praca Niemcy bez znajomości języka pomoc kuchenna w restauracji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 września 2017 02:55

Restauracja z Dortmundu oferuje zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej z zakwaterowaniem i wyżywieniem zorganizowanymi bezpłatnie.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsca do obsadzenia: 2

Pensja: 1400 euro netto miesięcznie

Miasto: Dortmund, Niemcy

Zakres zadań:

  • dbanie o porządek na kuchni i zapleczu
  • praca na zmywaku i włączenie zmywarek
  • przygotowywanie prostych dań
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku
  • zaangażowanie
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do utrzymywania stanowiska pracy w należytym porządku
  • możliwość wzięcia udziału w badaniach niemieckiego sanepidu za 30 euro
  • uczciwość
  • sumienne wypełnianie zadań

Zapewniamy:

  • system zmianowy
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu w oddzielnym i w pełni samodzielnym pokoju – z małą łazienką oraz aneksem kuchennym
  • bezpłatne pełne wyżywienie plus nielimitowany dostęp do wody, herbaty i kawy
  • szkolenie wprowadzające w zadania
  • miesięcznie 160 godzin pracy

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci: „Pomoc kuchenna bez języka, Dortmund – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 9559c2d247bccc2

2 komentarze na “Dortmund praca Niemcy bez znajomości języka pomoc kuchenna w restauracji”

  1. DariaKondak12345 na 5 października 2017 @ 13:37

    Prosze o kontakt 782011979

  2. Jestesm kucharzem z 3 letnim doświadczeniem proszę o kontakt 885 150 499