€ 2,000.00

Dortmund, praca w Niemczech jako kierowca kat. C+E

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 15 grudnia 2017 04:28

W Dorsten (blisko Dortmundu) do podjęcia legalna praca w Niemczech w charakterze kierowcy kat. C+E. Zatrudnienie przy przewozie towarów zestawem typu tandem na trasach krótkobieżnych i dalekobieżnych.

Miejsce pracy: Dorsten (blisko Dortmundu)
Nr referencyjny: DEL-AZ/2017

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie składające się z podstawy €1900 brutto + 12/24 € diety + premia
za bezwypadkową jazdę
• umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech
• nowoczesną flotę
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• podjęcie pracy od zaraz
• możliwość uzyskania zwrotu zapłaconego podatku od dochodu oraz otrzymania zasiłku rodzinnego (Kindergeld)

WYMAGANIA:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
• prawo jazdy C+E, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:
• jazda autem typu tandem
• trasy krótkobieżne oraz dalekobieżne
• praca w systemie 3/1 (poniedziałek-piątek, od rana do wieczora, z codziennym zjazdem na bazę)
• transport materiałów tekstylnych i artykułów spożywczych

ID ogłoszenia: 7805a2fca4c67590

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.