€ do uzgodnienia

Dostawca paczek Niemcy praca w transporcie dla kierowcy kat.B Ratyzbona

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ratyzbona
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 stycznia 2015 04:09

Aktualnie oferujemy pracę w Niemczech przy dostarczaniu i odbieraniu paczek. Zatrudnienie w Ratyzbonie dla kierowcy kat.B – kuriera w firmie wysyłkowej.

Stanowisko: Kierowca kat.B – dostawca paczek

Miejsce pracy: Ratyzbona

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiadać będzie za dostarczanie paczek do klientów na wyznaczonym terenie
  • Do zadań należeć będzie również odbieranie paczek.
  • Konieczne jest sprawdzenie pojazdu przed każdym wyjazdem oraz oddanie go w dobrym stanie.

Oczekujemy:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • wiek 23 do 44
  • posiadanie prawa jazdy kat.B – warunek konieczny
  • osoba kulturalna, punktualna, obowiązkowa
  • sumienność w wywiązywaniu się z powierzonych zadań
  • zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie wcześniejsze zatrudnienie na stanowisku kuriera

Oferta:

  • Możliwość pracy 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku
  • możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony po pomyślnym przepracowaniu okresu próbnego
  • zapewniony płatny urlop
  • możliwość pobierania świadczeń niemieckich takich jak – Kinergeld, ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego przedstawiciela na miejscu pracy
  • niemieckie zatrudnienie
  • praca na pełny etat

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na podany poniżej adres e-mail:
christokor@t-online.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/kurier-kierowcadoreczyciel-paczekniemcy-2629702.html

ID ogłoszenia: 35754ad0647d15fb