€ od 12,22 /h

Dostawca paczek – praca Niemcy dla kierowcy kat.B w DHL Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 listopada 2017 04:10

Firma logistyczna DHL odział w Berlinie poszukuje obecnie kierowców kat.B gotowych do rozpoczęcia pracy w Niemczech na stanowisku kuriera – dostawcy paczek.

Deutche Post DHL w Berlinie poszukuje Dostawcow Paczek w pelnym wymiarze godzin

Zadania:
Praca polega na dostarczanie przesylek o wadze do 31,5 kg za pomoca jednego z naszych pojazdow firmowych w Berlinie i jego okolicach. Rowniez do zadan nalezy przyjecie przesylek , rozmieszczenie i zaladowanie paczek do samochodu oraz skanowanie przesylek podczas zaladunku i rozladunku.
Praca 5 dni w tygodniu od poniedzialku do soboty (naprzemiennie z jednym dniem wolnym), poczatek pracy miedzy godzina 7:00-8:30.

Oferujemy:
Jako pracodawca oferujemy Panstwu doskonale swiadczenia socjalne, wynagrodzenie od 12,22€ za godzine. Praca na pelen etat 38,5 albo 38,0 godzin tygodniowo.

Wymagania:
- Zaswiadczenie o niekaralnosci
- Komunikatywny jezyk niemiecki
- Prawo jadzy kat. B
- Sprawnosc fizyczna

Kontakt:
Na Panstwa pytania odpowiemy pod nr telefonu (Pn-Pt 8-15):
(030) 754733904
Czekamy na Twoje zgloszenie:
Deutsche Post DHL, Eresburgstr. 21, 12103 Berlin
lub
katarzyna_zuzanna.pajak@deutschepost.de

ID ogłoszenia: 5745a02c7aa92f70

1 odpowiedź na “Dostawca paczek – praca Niemcy dla kierowcy kat.B w DHL Berlin”

  1. Witam, jestem zainteresowany pracą , Kontakt: 697603877. Mail: bartoszniewiedzial@gmail.com

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez katarzyna.pajak

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez katarzyna.pajak »