€ 11 euro brutto/h + dodatki

Dostawca pizzy dam pracę w Niemczech Kolonia dla kierowcy kat.B od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 listopada 2016 02:08
  • Wygasa: 6 dni, 16 godzin

Restauracja włoska z Kolonii zatrudni od zaraz kierowcę kat.B z podstawową znajomością języka do rozwożenia pizzy. Praca w Niemczech w charakterze dostawcy z zapewnionym zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Dostawca pizzy – kierowca kat.B
Miejscowość: Kolonia, Niemcy
Zarobki: 11 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca od godziny 22 do 6 rano przy rozwożeniu pizzy i innych dań w restauracji włoskiej
  • rozwożenie pizzy oraz makaronów do klientów, pobieranie opłat i wydawanie reszty oraz paragonów
  • zadania pomocnicze w restauracji w przypadku braku zleceń

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym
  • prawo jazdy kat.B i praktyczna umiejętność prowadzenia samochodów
  • dobre zorganizowanie
  • umiejętność pracy z ludźmi, komunikatywność i bezkonfliktowość
  • możliwość pracy na zmianie nocnej

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • opiekę medyczną
  • samochód służbowy oraz telefon
  • przeszkolenie pracownicze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prace na zmianie nocnej
  • zamieszkanie w cenie 150 euro od osoby miesięcznie
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych w wysokości +1,50 euro do każdej godziny

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość należy przesłać na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem:

dostawcapizzy/12/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-kierowca-kat-b-rozwozenie-pizzy-kolonia/

ID ogłoszenia: 460583b7a7973b2a