€ 10,50 euro brutto/h + dieta

Dostawca zakupów od zaraz praca Niemcy w Dortmundzie dla kierowcy kat.B

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 listopada 2016 04:28

Poszukujemy 3 Polaków do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku dostawcy zakupów. Zatrudnienie w Dortmundzie od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę pracy plus dieta 25 euro za dzień roboczy
Miejsce pracy: Dortmund, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • załadunek towarów w centrum logistycznym na samochód służbowy i rozwiezienie do klientów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozładunek towarów i zebranie potwierdzeń odbioru
  • dbanie o samochód służbowy – tankowanie, oddawanie na myjnię lub do serwisu

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B i praktyczna umiejętność prowadzenia pojazdów
  • przyjazne nastawienie i umiejętność pracy z klientem bezpośrednim
  • znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie podstawowym
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • 3 wolne stanowiska
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania odpłatnie
  • przeszkolenie
  • legalną umowę z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • zatrudnienie do końca bieżącego roku z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo.

  • adres kontaktowy: Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: dostawca-zakupow/11/16

ID ogłoszenia: 4125823dd649b298