€ 7 netto/h

Drezno, dam pracę w Niemczech z podstawowym językiem – pracownik inwentaryzacji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 01.10.16 - 15.12.16
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 września 2016 04:50

Agencja zatrudnienia dla kontrahenta z ok. Drezna poszukuje pracowników inwentaryzacji z podstawowym językiem. Oferta pracy w Niemczech przy liczeniu towarów w sieciach handlowych.

Human Pro Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu KRAZ 3502).
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik inwentaryzacji

Miejsce pracy: Niemcy – różne lokalizacje

Zakres obowiązków:
- Inwentaryzacja towarów w sklepach sieci handlowych
- Obsługa urządzeń do skanowania towarów

Oczekiwania wobec kandydatów:
- Pełna dyspozycyjność w okresie 01.10.16 – 15.12.16
- Gotowość do pracy również w godzinach nocnych
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego
- Mile widziany własny samochód

Zapewniamy:
- pracę w okresie 01.10.16 – 15.12.16
- wynagrodzenie: 7 euro/h netto + premie
- umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami
- bezpłatny transport i zakwaterowanie
- dodatkowe wynagrodzenie dla osób z własnym samochodem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
praca@humanpro.pl

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

ID ogłoszenia: 90757dfb56acf26c

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Humanpro
  • Zarejestrowany od: 24 października 2014

Inne przedmioty dodane przez Humanpro

Ostatnie przedmioty dodane przez Humanpro »