€ 10,24 za godzinę

Drezno Niemcy praca jako pracownik produkcji bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2017 02:37

Zakład działający w Dreźnie obecnie poszukuje pracowników produkcji również bez znajomości języka. Praca w Niemczech przy obsłudze maszyn, zadaniach porządkowych itp.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Obowiązki:
- obsługa maszyn produkcyjnych,
- dbanie o utrzymanie ciągłości produkcji,
- prace porządkowe na produkcji.

Wymagania:
- doświadczenie w firmie produkującej okna/drzwi lub zbliżonej,
- dyspozycyjność do podjęcia stałej pracy w Niemczech (Drezno),
- znajomość j. niemieckiego – mile widziana, ale nie jest konieczna.

Nasz Klient oferuje:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawca z pełnym pakietem socjalnym,
- bezpłatne zakwaterowanie oraz dowóz do pracy,
- wynagrodzenie ok 10,24 Euro/godzina + premia,
- pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu.

patrycja.stawiarz@arche-consulting.pl

ID ogłoszenia: 819598029b2e9297

1 odpowiedź na “Drezno Niemcy praca jako pracownik produkcji bez znajomości języka”

  1. Dzien dobry jestem zainteresowana praca. Prosze o kontak na meila jagoda53@onet.pl pozdrawiam

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez archekatowice

Ostatnie przedmioty dodane przez archekatowice »