€ ok. 6000 zł

Drezno, oferta pracy w Niemczech – blacharz samochodowy do obróbki karoserii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2017 03:15

Fabryka motoryzacyjna z Drezna poszukuje blacharzy samochodowych do pracy w Niemczech od zaraz przy obróbce surowych karoserii pojazdów. Niewymagana znajomość języka.

Oferta pracy w Niemczech

Serwis Personalny Sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego Klienta, lidera w kontroli jakości dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje osób zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:
Pracownik do obróbki karoserii samochodowych.

Obowiązki:
– obróbka surowych karoserii samochodowych,
– kontrola jakości wtrobów gotowych,
– inne prace zlecone.

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane w branzy motoryzacyjnej),
– gotowość do podjęcia stałej pracy (minimum pół roku) za granicą (Niemcy-Saksonia),
– dokładność,
– staranność,
– zaangażowanie.

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę – nie przez agencję pracy,
– bezpłatne zakwaterowanie (w pokojach maksymalnie 2-osobowych),
– pracę w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku,
– wynagrodzenie 13 zł/h netto + 49 euro diety – codziennie – nawet w weekendy! w –
sumie min. 6000 zł netto za miesiąc

ID ogłoszenia: 3685a0d9a69957f6

1 odpowiedź na “Drezno, oferta pracy w Niemczech – blacharz samochodowy do obróbki karoserii”

  1. Witam.Jestem bardzo zainteresowany ta ofertą.Mam doświadczenie w branży automoto.Mieszkam w rejonie rzygranicznym.Proszę o kontakt.Mój numer telefonu 505413509

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: serwisp
  • Zarejestrowany od: 16 listopada 2017

Inne przedmioty dodane przez serwisp

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez serwisp »