€ 8,50 euro brutto/h + dodatki

Drezno Praca Niemcy jako kierowca kat.B rozwożenie jedzenia w restauracji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno, Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 stycznia 2016 03:04

Oferujemy możliwość zatrudnienia w restauracji z Drezna na stanowisku dostawcy jedzenia. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kierowców kat.B przy rozwożeniu dań gotowych zamawianych prze klientów telefonicznie.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Termin: od zaraz, start pilny

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę pracy plus napiwki i kilometrówka

Zadania:

  • rozwożenie jedzenia gotowego w Dreźnie i najbliższej okolicy
  • współpraca z kuchnią oraz managerem
  • pobieranie opłat, wydawanie reszty
  • inne zadania w restauracji np.: zmiana beczki piwa, itp

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w podobnej pracy
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym
  • odpowiedzialne podchodzenie do powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra orientacja w terenie
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • dla chętnych opcja zorganizowania zakwaterowania odpłatnie lub pośrednictwo w wynajęciu
  • satysfakcjonujące zarobki
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia – zgodne z niemieckimi standardami
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: rozwożeniejedzenia/01/16

Prosimy nie zapomnieć o załączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-przy-rozwozeniu-jedzenia-drezno/

ID ogłoszenia: 106568d7d1153b8c