€ 1600 euro brutto + zamieszkanie

Düsseldorf bez języka praca w Niemczech od zaraz na magazynie obuwniczym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 września 2016 05:18

Od zaraz zatrudnimy osoby do pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień na magazynie hurtowni obuwia sportowego. Oferta bez znajomości języka w Düsseldorfie z zakwaterowaniem zorganizowanym darmowo na miejscu.

Stanowisko: Magazynier
Miasto: Düsseldorf, Niemcy
Płaca miesięczna: 1600 euro brutto
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni obuwia głównie sportowego
  • pracownik zajmuje się kompletowaniem i pakowaniem zamówień dla klientów indywidualnych, zamawiających towar przez internet
  • aktualizowanie stanów w systemie komputerowym

Oczekiwania:

  • dobre zarządzanie czasem pracy
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • ostrożność, spostrzegawczość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka uczciwość
  • precyzyjność
  • umiejętność obsługi komputera

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na bardzo dobrych warunkach i w młodym, przyjaznym zespole
  • wysokie zarobki
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie do końca roku z możliwością przedłużenia trwania umowy

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail zatytułowanej: „magazyn-obuwniczy/10/16″ wraz z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 11457ec691dd7757

2 Odpowiedzi na “Düsseldorf bez języka praca w Niemczech od zaraz na magazynie obuwniczym”

  1. witam jestem bardzo zainteresowana Państwa ogłoszeniem
    mój numer 509 624 873
    email jagoda29031995@o2.pl

  2. Witam
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą.
    Znam zagadnienia branży obuwniczej, prowadziłam własny sklep obuwniczy przez 10 lat..
    Spełniam warunki określone w ofercie pracy . Wysyłam do Państwa dokumenty aplikacyjne.
    e mail anna.66613@wp.pl