€ 22,00

Düsseldorf, oferta pracy w Niemczech jako spawacz TIG-monter systemów rurociągowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 października 2020 00:41

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech dla spawaczy TIG. Zatrudnienie w rejonie Düsseldorf przy spawaniu i montażu rurociągów ze stali nierdzewnej / węglowej.

Obowiązki
· Spawanie rur metodą TIG
· Montaż rur ze stali nierdzewnej/węglowej
· Spawanie rur ze stali czarnej
· Ochrona metali przed korozją

Wymagania
· Certyfikaty spawalnicze VCA
· Doświadczenie na ww. stanowisku
· Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
· Dokładność, precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań
· Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
· Prawo jazdy oraz własny samochód mile widziane
· Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy
· Atrakcyjne stawki godzinowe
· Możliwość zakwaterowania w pobliżu projektu
· Terminowe płatności w systemie dwutygodniowym
· Kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Klient poszukuje również monterów systemów rurociągowych. Doświadczony monter potrzebuje posiadać certyfikat VCA, pełne wyposażenie, środki ochrony osobistej (PPE) oraz certyfikat IS-010 – mocowanie kołnierzy rurociągu lub innych części instalacji.
Kontakt
48 780 156 330

ID ogłoszenia: 4995f97ce0b766bd

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Regess
  • Zarejestrowany od: 8 września 2016

Inne przedmioty dodane przez Regess

Ostatnie przedmioty dodane przez Regess »