€ 14 euro brutto/h

Düsseldorf praca w Niemczech na budowie od zaraz glazurnik przy układaniu płytek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 listopada 2015 02:46

Firma budowlana z Düsseldorfu zatrudni od zaraz 5 Polaków jako budowlańców przy układaniu płytek. Oferta pracy w Niemczech na stanowisku glazurnika przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: glazurnik

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 14 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 5

Start: od zaraz! Wyjazd pilny!

Zadania:

  • prace remontowo wykończeniowe przy układaniu glazury
  • pracownik będzie musiał samodzielnie przygotować podłoże oraz materiały do pracy

Oczekiwania:

  • posiadanie przynajmniej 5 letniego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • duża dokładność
  • możliwość przyjazdu własnym autem
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • przykładanie się do wykonywanych zadań

Zapewniamy:

  • wysokie stawki godzinowe plus dodatkowo 12 euro netto diety dziennej
  • zaliczki do pobierania co tydzień
  • ubezpieczenie socjalne
  • niemieckie warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych prosimy przesyłać na adres:

  • rekrutacja@flexjob.pl z dopiskiem: GLA/11015/DE

Kontakt telefoniczny dostępny w dni robocze w godzinach od 9 do 15 pod numerami: 032 746 57 40 lub 032 746 01 46

źródło: http://www.praca4u.net/glazurnik-dusseldorf-id328612.html

ID ogłoszenia: 8425650a2ed0f323