€ 13€netto

Elektromechanik praca Niemcy od zaraz, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6mies+
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 września 2019 04:00

Firma przemysłowa z Frankfurtu nad Menem poszukuje od zaraz elektromechaników do podjęcia pracy w Niemczech. Oferta adresowana do osób z komunikatywną znajomością języka i kwalifikacjami.

Wymagania:

-Wymagamy wykształcenia kierunkowego oraz wiedzy w zakresie urządzeń elektromechanicznych.

-Wymagamy posługiwania się językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym włącznie z terminologią fachową.

-Wymagamy uprawnień SEP.

Warunki pracy:. Praca jest stabilna i na długi okres z czasu z możliwością wielu nadgodzin. Zakwaterowanie i ubezpieczenia pokrywa pracodawca.

Stawka to 13€netto na godzinę pracy.

Obowiązki:​ Praca serwisowa pojazdów szynowych w jednej w firm o ugruntowanej pozycji na rynku. Naprawa/ serwis poj. szynowych, wykorzystywanie wiedzy w tym zakresie.
Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych na adres

k.kozicka@3staff.eu

bądź o kontakt telefoniczny pod nr +48 507 867 699 od pn-pt 9-16

ID ogłoszenia: 7295d78a29121b3a