€ 500+ na tydzien

Elektromonter od zaraz praca w Niemczech – długi projekt w Gronau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gronau
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2021 00:55

Z bezpłatnym zakwaterowaniem w rejonie Gronau do podjęcia praca w Niemczech od zaraz jako elektromonter – elektryk przemysłowy. Wymagana minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

WYMAGANIA:
-przynajmniej 3 lata doświadczenia na podanym stanowisku,
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
-certyfikat SCC lub VCA (mile widziane),
-wlasne auto,
-umiejętność czytania rysunku technicznego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-Montaż elektryki budowlanej / elektryki przemysłowej,
-Praca przy montażu tras kablowych i szaf sterowniczych na podstawie schematów elektrycznych.

OFERUJEMY:
-bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,
-możliwosść nadgodzin,
-pieniadze wakacyjne i urlopowe płacone extra,
-możliwość zaliczek już po dwóch dniach pracy,
-możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,
-rozwój zawodowy, kursy doszkalające i językowe na koszt pracodawcy,
-zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z internetem,
-ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,
-opieka accountmanagera, regularne wizyty na budowie i w razie problemów kontakt telefoniczny również poza godzinami pracy biura,
-atrakcyjne bonusy za polecenie naszego biura nawet do 200 euro za osobę,
narzędzia elektryczne, ubrania robocze oraz w razie potrzeby narzędzia podręczne.

jobs@techvisie.nl

ID ogłoszenia: 76660c2172105f54

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.