€ 11-14 euro/ brutto

Elektryk budowlany do pracy w Niemczech na budowie w Herne

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Herne
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 marca 2015 01:15

Tymczasowa propozycja pracy w Niemczech dla elektryków budowlanych w Herne. Zatrudnienie na budowie przy montażu i podłączaniu linii  energetycznych, instalowaniu oświetlenia itp.

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Nazwa stanowiska pracy: Elektryk

Ilość wakatów: 2

Miejsce pracy: Herne

Wymagania:
– dobra znajomość języka niemieckiego
– aktualne uprawnienia elektryczne
Warunki pracy:
– praca na terenie Niemiec
– umowa o pracę na warunkach niemieckich
– zakwaterowanie jest zapewnione
– praca w weekendy (średnio 60h tygodniowo)

Wynagrodzenie brutto:
– 11-14 euro/ brutto

Obowiązki, m.in.:
– montaż i podłączenie linii energetycznych dla maszyn i urządzeń
– szafy połączeń
– instalowanie systemów oświetleniowych różnego rodzaju
– usługi ogólnobudowlane
Inne:
– RENTA PERSONAL Sp. z o.o. posiada status agencji zatrudnienia (10984)
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie swojego CV (w j. polskim i j. niemieckim) na adres mailowy: m.olszewska-walasek@go-renta.pl. W temacie maila proszę wpisać: Elektryk.
Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Zaznaczamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 42954ef17fd3383a