€ 16,45

Elektryk budowlany do pracy w Niemczech od zaraz w budownictwie 2023, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 marca 2023 00:33

Firma działająca we Frankfurcie nad Menem od zaraz poszukuje wykwalifikowanych elektryków budowlanych do podjęcia pracy w Niemczech w budownictwie przy montażu instalacji.

Zadania:
· wykonywanie instalacji elektrycznych na podstawie rysunku technicznego
· montaż gniazdek oraz przełączników
· dbałość o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Zapewniamy:
· zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
· wynagrodzenie 13,50 -15 EUR brutto na godzinę plus dieta w wysokości 6-8 EUR brutto za każda przepracowana godzine
· pomoc w organizacji zakwaterowania
· kontakt z biurem w języku polskim

Wymagania:
· wykształcenie kierunkowe
· doświadczenie w pracy jako elektryk
· znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
· możliwość wyjazdu własnym samochodem

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SA O PRZESLANIE CV NA ADRES m.jablonska@ams-personalservice.de

ID ogłoszenia: 26564007670deb42