€ 1600-1700 euro netto

Elektryk budowlany Niemcy praca na budowie w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Na stale
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 marca 2016 02:00

Aktualna propozycja pracy w Niemczech na stanowisko elektryka budowlanego. Zatrudnienie na budowach w Monachium przeznaczone dla osób z doświadczeniem oraz wykształceniem kierunkowym.

Powazny i z bardzo dlugim doswiadczeniem posrednik pracy w branzy budowlanej na terenie Monachium -Brunner’s GmbH
poszukuje pilnie do pracy w Monachium czterech solidnych i dobrze zorganizowanych elektrykow budowlanych na pelny etat z mozliwoscia zakwaterowania.

Opis stanowiska:

-zakladanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i biurowych,

Wymagania:

-wyksztalcenie w zawodzie elektryk,
-znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
-minimum roczne doswiadczenie w zawodzie na w/w stanowisku,
-umiejetnosc czytania dokumentacji,schematow i planow elektrycznych,
-prawo jazdy B

Oferujemy:

-praca na stale,
-niemiecka umowa o prace ze wszystkimi swiadczeniami i ubezpieczeniami socjalnymi wraz z ubezpieczeniem zdrowotnym
(pelny pakiet).

Osoby zainteresowane prosze o kontakt :

tel.0049 8131 43 10 115
email:info@brunners-zeitarbeit.de

ID ogłoszenia: 85056d98ac06898d

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Zabielny
  • Zarejestrowany od: 4 marca 2016

Inne przedmioty dodane przez Zabielny

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Zabielny »