€ 10,10

Elektryk budowlany – Niemcy praca w Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: określony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2015 00:35

Firma z Cottbus zatrudni elektryków budowlanych do pracy w Niemczech przy montażu instalacji elektrycznych, okablowaniu skrzynek rozdzielczych. Oferta dla osób z podstawową znajomością języka.

WYMAGANIA:
wykształcenie w zawodzie elektryk/elektromonter/elektroinstalator lub aktualne uprawnienia SEP;
minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie;
znajomość j. niemieckiego dodatkowym atutem;
prawo jazdy kat.B i własny środek transportu;
miejsce stałego zamieszkania max. 300km od granicy polsko-niemieckiej;
dobry stan zdrowia;
duża dyspozycyjność i gotowość do podróżowania;
umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie;
miła aparycja;
brak lęku wysokości (praca na rusztowaniach i drabinach);
estetyka pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
instalacja i łączenie kabli elektrycznych;
instalacja i okablowywanie skrzynek rozdzielczych;
umiejętność czytania i rozpoznawania planów i schematów elektrycznych;
pomiary i sprawdzanie połączeń elektrycznych;
pomiary wartości i jakości prądu elektrycznego;
praca na budowach o różnych wielkościach;
przyłącza elektryczne;
montaż i instalacja urządzeń elektrycznych;
prace typu: wiercenie, bruzdowanie, cięcie, gipsowanie.

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
stabilne warunki zatrudnienia;
wynagrodzenie: 10,10 euro/h + dieta;
nocleg zapewnia i opłaca pracodawca;
umowa o pracę na warunkach niemieckich;
zatrudnienie przez cały rok;
od 2011 firma regularnie wypłaca wynagrodzenia – brak zatorów.

CV ze zdjęciem oraz ewentualne pytania lub prośby o kontakt telefoniczny prosimy przesyłać na adres: APLIKUJ

Personalservice.pl jest podmiotem wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7350.

ID ogłoszenia: 12155a7df849217a

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Personalservice.pl

Ostatnie przedmioty dodane przez Personalservice.pl »