€ od 13€ netto/ h

Elektryk budowlany – praca Niemcy od zaraz w budownictwie, Lipsk 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leipzig
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 czerwca 2022 00:37

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od zaraz w budownictwie na stanowisku elektryka budowlanego. Zatrudnienie 2022 w rejonie Lipska przy montażu gniazd elektrycznych i rozdzielaczy.

Jesteś elektrykiem z doświadczeniem? Chcesz podjąć pracę w Niemczech i szukasz zaufanej firmy? Jesteś mobilny i znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym? Zapraszam do nas!

LOKALIZACJA:
Leipzig

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
montaż gniazd elektrycznych i rozdzielaczy

OFERUJEMY:
wynagrodzenie od 13€ netto/h – w zależności od kwalifikacji i zdolności językowych pracownika
umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
bezpłatną kwaterę zorganizowaną przez pracodawcę
liczne premie: świąteczną, wakacyjną, premie za polecenie pracownika
niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
możliwość pobierania zaliczek w każdym tygodniu pracy

OCZEKUJEMY:
ukończonej szkoły w zawodzie elektryka lub uprawnienia sepowskie
doświadczenia w zawodzie
komunikatywnej znajomości j. niemieckiego
prawa jazdy kat. B i samochodu na wyjazd

Zainteresowany? Zapraszam do wysłania CV lub kontaktu telefonicznego:

+49 162 5639 718 również poprzez WhatsApp!

ID ogłoszenia: 73362b2d308a0d69